Leonora Jakupi në kopertinën e Global Woman

Leonora Jakupi në kopertinën e Global Woman

19:32, 17/05/2021
A+ Aa A-

Leonora Jakupi pavarësisht moshës vazhdon të mbetet më e bukur se asnjëherë.

Këngëtarja kosovare është bërë pjesë e Kopertinës së revistës ‘Global Woman’, ku si gjithmonë është shfaqur plot stil dhe në top formë.

 

Në fotot e publikuara nga vetë këngëtarja në “Instagram”, Leonora shfaqet me një look të veçantë, ku bien në sy look-u i saj shumë i veçantë.

Image

“Të gjitha ata që më njohin dhe më ndjekin e dinë se daljet e mia në media janë të ralla dhe të spikatura. Ndaj këtë herë destinacioni im ishte një revistë dinjitoze si Global Woman. Kam shijuar gjithçka rreth ketij coveri, bashkëpunimi me mikeshat, seti ndryshe fotografik, rrëfimi i ngrohtë…

Kaq shumë profesionalizem dhe kaq shumë dashuri kam marrë në këtë cover, sa shpresoj t’ja u përçoj në çdo detaj të saj. Jam e lumtur dhe e nderuar që jam pjesë e një brandi ndërkombetar si Global Woman që tashmë flet dhe shqip.”- shkruan këngëtarja.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco