Ledjana dhe Mevlani i japin fund lidhjes? Detajet thonë 'Po'

Ledjana dhe Mevlani i japin fund lidhjes? Detajet thonë 'Po'

10:19, 16/05/2021
A+ Aa A-

Duket se ka marrë fund një nga romancat më të përfolura të Përputhen.

Shkak i këtyre aludimeve janë bërë veprimet e dyshes në rrjete sociale.

Ata e kanë fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe në ditët e sotme, kjo tregon shumë për marrëdhënien e dikujt.

Për më tepër, Ledjana ka publikuar një video duke dëgjuar këngën e re të 2Tonit.

“Ti shumë mirë aktron kur mashtron kinse mu m’don”, ka shkruar ajo krahas videos, fjali e cila është marrë si thumb për Mevlanin.

Por gjithashtu edhe Mevlani nga ana tjetër, ka bërë një status thumbues në Instastory.

“Respekt për femrat që e bëjnë mashkullin për vete me tru...jo me trup”, ka shkruar ai.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco