Lajmi i fundit

Momente tmerri në Danimarkë-Finlandë, Eriksen pa ndjenja në fushë

Christopher Mintz  tregon se si ju desh të filmonte skenën e tij të parë seksuale para nënës së tij

Christopher Mintz tregon se si ju desh të filmonte skenën e tij të parë seksuale para nënës së tij

10:02, 16/05/2021
A+ Aa A-

Aktori Christopher Mintz-Plas, i cili u bë i famshëm për rolin e tij si McLavin në komedinë adoleshente "Cool Boys" (Superbad), zbuloi se ai duhej të filmonte skenën e tij seksuale në atë film para nënës së tij, sepse ai ishte i mitur.

"Nëna ime nuk duhej të ishte gjatë gjithë kohës në set, por duhej të ishte aty për skenën e seksit njëqind përqind. Absolutisht ”, tha aktori 31-vjeçar si i ftuar në Rich Eisen Show, raporton NME .

I pyetur nëse ishte e çuditshme për të, Mintz-Plas u përgjigj: "Po, padyshim që nuk është e këndshme kur ti ... Epo, unë në të vërtetë isha i pafajshëm në atë kohë, kështu që nuk kisha ide se çfarë po bëja".

"Isha shumë nervoz, shumë i frikësuar dhe kur pashë kamerat, pashë nënën time duke ngrënë kokoshka dhe duke biseduar me producentët," kujton aktori.

Ai shtoi se skena në të cilën McLavin humbet virgjërinë e tij është "shumë surreale", por që ishte shumë argëtuese për nënën e tij. "Ishte koha më e mirë në jetën e saj", tha Mintz-Plas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco