Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’ dalin zbuluar: Bashkëjetojnë prej kohësh

Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’ dalin zbuluar: Bashkëjetojnë prej kohësh

08:13, 15/05/2021
A+ Aa A-

Pak kohë më parë në ekranin e “Top Channel-it” nisi “Përputhen +40”.

Dy ndër konkurrentët janë Ndriçimi dhe Lindita të cilët kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin në takime, por po njihen dhe me të tjerë.

Mirëpo, gjërat nuk janë ashtu siç duken në ekran.

Sipas burimeve ekskluzive për “Iconstyle” dyshja e lartpërmendur njihen jashtë emisionit, madje bashkëjetojnë prej kohësh jashtë kryeqytetit.

Kujtojmë se Lindita është futur në emision duke u shprehur se kishte ardhur nga Italia për të njohur Ndriçimin, pasi e kishte tërhequr që nga ekrani.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco