Me të pasmet në plan të parë, Wanda Nara: Burri im sapo më tha...

Me të pasmet në plan të parë, Wanda Nara: Burri im sapo më tha...

10:30, 08/05/2021
A+ Aa A-

Wanda Nara e ka bërë përsëri.

Argjentinasja ka shpërndarë një postim të ri në Instagram që nuk ka lënë indiferent asnjë prej shtatë milionë e gjysmë ndjekësve të saj.

 Dhe kjo për shkak se gruaja e Mauro Icardi i lë pak vend imagjinatës.

Së fundmi showgirl dhe gruaja e Mauro Icardit, postoi një foto me të brendshme të vogla ku kishte vendosur të pasmet në plan të parë duke e shoqëruar me fjalët:

''Burri im sapo më tha se ai dëshiron të kalojë pushimet në shtëpi: çfarë të bëjë me bikini dhe planet e mia?’' .

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco