Dafina Zeqiri ndan foton me bikini dhe rrjeti u 'çmend '

Dafina Zeqiri ndan foton me bikini dhe rrjeti u 'çmend '

11:44, 22/04/2021
A+ Aa A-

Dafina Zeqiri po i shfrytëzon rrjetet sociale, për të treguar se sa seksi është, shkruan Syri Kosova.

Ajo përsëri në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se doli me një palë bikine, me dizajn shumë interesant.

Duke i çuar pak ato, Dafina dukej shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZE🕯 (@dafina.zeqiri)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco