E pyesin kë zgjedh mes Anës, Antonelës dhe Shqipes, Atdheu habit me përgjigjen

E pyesin kë zgjedh mes Anës, Antonelës dhe Shqipes, Atdheu habit me përgjigjen

10:52, 17/04/2021
A+ Aa A-

Konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xheravina ka dhënë së fundmi një intervistë për 60 sekonda në “Prive”.

Ai iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme, madje u vu përballë një zgjedhjeje.

“Kë zgjedh mes Shqipes, Antonelës dhe Anës?”, u pyet Atdheu.

Pa hezituar, konkurrenti zgjodhi pëlqimin e tij të parë, Anën.

Përgjigjja e tij ka habitur jo pak ndjekësit, pasi së fundmi Atdheu ka shprehur pëlqim për Antonelën.

Madje ai u kthye në “Përputhen” për të dalë në takim me të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco