FOTO/ Armike në ekran, Ola dhe Jasmina kapen sërish mat

FOTO/ Armike në ekran, Ola dhe Jasmina kapen sërish mat

19:22, 16/04/2021
A+ Aa A-

Ola dhe Jasmina, dy konkurrentet e “Përputhen”, janë shfaqur në ekran si armike të njëra-tjetrës, pasi kanë rrëfyer se kanë dy vite që nuk flasin më.

Por së fundmi, “Iconstyle” ka publikuar një foto në të cilën shihen dy vajzat të ulura së bashku në një lokal në shoqërinë e një djali tjetër.

Kjo foto është shkrepur së fundmi në Durrës dhe tregon se dy vajzat jashtë ekranit janë në fakt shoqe me njëra-tjetrën.

Disa ditë më parë u publikua një video ku dy konkurrentet dilnin nga i njëjti pallat dhe u tha se ato jetojnë bashkë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco