Ndahen përfundimisht Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez: Më mirë të jemi vetëm miq

Ndahen përfundimisht Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez: Më mirë të jemi vetëm miq

15:26, 15/04/2021
A+ Aa A-

Ata dikur ishin çift i lumtur.

Por, Alex dhe JLo kanë bërë një deklaratë të përbashkët ku kanë thënë se koha është që ata të jenë vetëm miq mes vete, shkruan Syri Kosova.

People Magazine ka cituar ish-çiftin, duke thënë se “ne e kemi kuptuar, më mirë për ne është që të jemi miq dhe urojmë të tillë të mbesim përgjithmonë”.

Nga ana tjetër, para se të ndaheshin, Alex dhe JLo kishin planifikuar edhe dasmën e tyre, e cila u anulua për shkak të pandemisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by People Magazine (@people)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco