Pete Davidson konfirmon romancën me Phoebe Dynevor?

Pete Davidson konfirmon romancën me Phoebe Dynevor?

15:46, 13/04/2021
A+ Aa A-

Pete Davidson la të kuptohej se ai po del me Phoebe Dynevor.

Ylli i "SNL" u shfaq të dielën me studentët e Universitetit Marquette dhe preku jetën e tij të personale.

Page Six  konfirmoi në fillim të Prillit se Davidson dhe Dynevor po takohen , megjithëse ata nuk janë "shumë seriozë" sepse ylli i "Bridgerton" është në Angli "për pjesën tjetër të vitit" ndërsa fillon xhirimet e Sezonit 2 i shfaqjes hit Netflix.

Dyshja për herë të parë u përfol në fillim të këtij viti pasi ata u panë së bashku në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Brooklyn, ku ajo ishte duke filmuar "Younger".

Në një rast, ata ishin "duke mbajtur duart dhe përqafuar njëri-tjetrin" në Caverswall, Staffordshire.

"Dukej sikur ishin në një lidhje dhe ata dukeshin të lumtur së bashku",  tha një adoleshente vendase muajin e kaluar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco