Ups... sa seksi duket, kjo e ka emrin Rihanna, mos e humbisni

Ups... sa seksi duket, kjo e ka emrin Rihanna, mos e humbisni

21:55, 04/03/2021
A+ Aa A-

Rihanna ka pozuar me një lule teksa ka lançuar setin e ri të Savage X Fenty, që është edhe linja e saj.

Brendi Savage x Fenty tashmë ka vlerën e një biznesi 1 miliard dollarë.

Nëntë herë fituesja e Grammy është edhe figura e marketingut derisa ajo ka bërë një fotosesion të inspiruar seksi nga vitet e 60-ta për koleksionin e saj në mars.

Rihanna (33) duket e mahnitshme derisa mban në dorë një lule dhe është duke marrë diell pranveror, duke rrezatuar kështu bashkë me stinën e pranverës për koleksionin e ri.

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco