Shkurte Gashi fotografohet me partnerin dhe djalin në publik

Shkurte Gashi fotografohet me partnerin dhe djalin në publik

20:34, 04/03/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, para pak muajsh është bërë nënë për herë të parë.

Shkurte  nuk ka preferuar asnjëherë të dalë në publik bashkë me djalin dhe as me partnerin.

Në disa foto të publikuara,  ajo shihet si rrallëherë shihet duke u shëtitur rrugëve të Prishtinës.

Image

Image

Bashkë me të ishte edhe partneri i saj dhe djali, të cilin po e mbante në karrocë, duke shijuar motin e ngrohtë të së premtes.

Mund të themi se kjo familje e re ngjan shumë bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco