Saimiri iku në Gjermani pa të, Meri flet për herë të parë

Saimiri iku në Gjermani pa të, Meri flet për herë të parë

08:19, 03/03/2021
A+ Aa A-

Ditë më parë, Saimiri i “Love Story” u nis për në Gjermani.

Ai publikoi në rrjete sociale një foto të avionit, krahas së cilës shkroi: “Mirupafshim!”

Meri Murrizi, vajza që përzgjodhi në finalen e spektaklit, nuk është parë askund pranë tij dhe kjo ka bërë kuriozë ndjekësit.

Po Meri iku në Gjermani?

Përgjigjja është jo dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo.

Teksa bukuroshja nga Elbasani ka publikuar një foto në rrjete sociale, një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse ka ikur me Saimirin.

Meri ka treguar se ajo ndodhet në Shqipëri, ndërsa Saimiri është larguar për punë.

“Unë jam në Shqipëri, ndërsa Saimirit i duhej të shkonte në Gjermani për punën”, ka replikuar bukuroshja.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco