Ana ka dy fjalë për Rinianin, i cili refuzoi të dalë bashkë me të nga 'Përputhen'

Ana ka dy fjalë për Rinianin, i cili refuzoi të dalë bashkë me të nga 'Përputhen'

20:22, 02/03/2021
A+ Aa A-

Ana ka diçka për të të thënë pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të nga “Përputhen”.

Ana Kauri të dielën u largua nga emisioni “Përputhen”, ngase nuk e ndiente se duhej të vazhdonte mv tej të ishte pjesë e programit.

Por, duke u larguar, ajo kërkoi nga Riniani që të dilte së bashku me të, në mënyrë që të vazhdonin njohjen jashtë programit.

Megjithatë, dyshja disi i kishin ndarë rrugët nga takimi i fundit, andaj Riniani nuk mendoi se do të ishte vendim i drejtë ta bënte atë dhe e refuzoi.

Së fundi, ndjekësit e pyetën Anën se a mban inat që Riniani nuk pranoi të dilte me të nga “Përputhen” dhe e cilësonin qëndrimin e tij aty sa për shou.

“Joo. Nuk gjykoj asnje njeri per zgjedhjet qe ben. Thjesht nuk me doli sic e prisja”, shkroi ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco