Andi i bëri deklaratën e fortë, por Jasmina e pasigurt: Jam konfuze sepse...

Andi i bëri deklaratën e fortë, por Jasmina e pasigurt: Jam konfuze sepse...

19:18, 02/03/2021
A+ Aa A-

Andi i bëri Jasminës deklaratën që të gjithë do të thoshim se ajo po e priste me padurim, por në fakt nuk rezulton kështu.

Andi deklaroi në takim se momentalisht do të fokusohet vetëm te ajo, por megjithatë Jasmina thotë se është ende konfuze.

Ajo tha se sigurisht që i pëlqeu deklarata, por shtoi se ende nuk e ka ndryshuar mendimin për Andin dhe se ende ka pasiguri.

“Sigurisht që më pëlqeu ajo deklarata e Andit, por e ka dhënë deklaratën në një moment që nuk duhet sepse situata u ftoh, ne u distancuam. Jam konfuze sepse nuk kanë ndryshuar ato që kanë ndodhur dhe as se si e shoh unë Andin”, tha ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco