U tha se është në një lidhje me Robert Berishën/ Modelja Italiane i sqaron të gjitha

U tha se është në një lidhje me Robert Berishën/ Modelja Italiane i sqaron të gjitha

09:09, 02/03/2021
A+ Aa A-

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes pasi është përfolur se ka nisur një lidhje me modelen italiane, Maria Bove.

Gjithçka nisi pas disa postimeve që modelja bëri në rrjete sociale, që i tregonin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Për më tepër, Maria postoi dhe një video duke u puthur në buzë me Robertin, duke i shtuar dhe më shumë thashethemet.

Por ndërsa u raportua se mes tyre nuk ka asgjë, ka qenë vetë modelja që i ka shuar këto zëra.

Ajo ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku është pyetur dhe nëse ka nisur një romancë me Robertin.

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco