Maxhide i kërkon diçka Ezhderit që do e shokojë, sot në 'Lule të vetmuara'

Maxhide i kërkon diçka Ezhderit që do e shokojë, sot në 'Lule të vetmuara'

08:56, 02/03/2021
A+ Aa A-

Mafiozi fillon të dyshojë tek Aliu dhe vë në kërkim djemtë e tij për të zbuluar më shumë.

Ali arrin të gjejë një informacion të vlefshëm nga banda.

Nazan nuk e duron dot faktin që Serkan vazhdon ta dashurojë Xhemrenë dhe i bën presion Tunës që t’i ndajë ata.

Tuna arrin të mërzisë Serkanin duke i treguar se Xhemre po humbet një mundësi shumë të mirë për faj të tij.

Maxhide i kërkon fëmijë Ezhderit dhe gjithashtu të martohen bashkë.

Zehra dëgjon fshehtas bisedën mes tyre. Ajo bën skandal dhe i tregon Kaderit çfarë dëgjoi.

Ezhder nuk i pranon akuzat.

Selin vazhdon t’i kërkojë Songylit dhe Gynejit të zhvendosen nga shtëpia e tyre e cila ngadalë po prishet./revistawho.com

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco