‘Shpirti i shpirti tim’/ Jasmina habit ndjekësit, çfarë e lidh atë me dy vëllezërit Xharavina?

‘Shpirti i shpirti tim’/ Jasmina habit ndjekësit, çfarë e lidh atë me dy vëllezërit Xharavina?

09:42, 28/02/2021
A+ Aa A-

Duket se çuditë nuk kanë të sosur në 'Përputhen'.

Së fundmi, është konkurrentja e re, Jasmina, ajo që ka tërhequr mjaft vëmendje me një koment që ka bërë në rrjetet sociale, koment i dedikuar një konkurrenti të Përputhen.

Bëhet fjalë për Atdhe Xharavinan, i cili prej ditësh nuk është më pjesë emsionit, pasi është infektuar me Covid-19.

Në një foto të tij, Jasmina shkruan: I bukuri im, ndërsa ai i përgjigjet me emojin e një zemre dhe një kurore.

Ndërkohë, jo vetëm kaq, por vetëm pak minuta më vonë, Jasmina ka habitur sërish ndjekësit teksa ka shpërndarë një dedikim ndaj vëllait të Atdheut , Butrint Xheravinës, ku ka shkruar: Urime shpirti i shpirtit tim.

Këto dy veprime të njëpasnjëshme kanë habitur fansat duke i konfuzuar ato në lidhje me marrëdhënien e Jasminës, me Atdheun dhe vëllain e tij.

Kujtojmë, se deri më tani, Jasmina nuk ka folur për ndonjë lidhje shoqërore apo familjare me vëllezërit Xharavina.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco