Mandy Moore zbulon kuptimin e ëmbël të emrit të djalit August Harrison

Mandy Moore zbulon kuptimin e ëmbël të emrit të djalit August Harrison

09:26, 25/02/2021
A+ Aa A-

Mandy Moore ka zbuluar kuptimin e ëmbël të emrit të djalit të saj August Harrison.

Aktorja 36-vjeçare, ndau një foto të të porsalindurit me një batanije të vogël gri me emrin e tij të qëndisur, duke shkruar se Gushti, ishte muaji kur ajo dhe burri Taylor Goldsmith, kuptuan që po bëheshin prindër të një djali.

"Ishte gushti i kaluar kur @taylordawesgoldsmith dhe unë zbuluam se kishim një djalë (është edhe muaji i lindjes së Taylor) dhe ne gjithmonë e donim emrin ... kështu që  e vendosëm shumë herët," mbishkroi ajo në foto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco