Për herë të dytë/ Këngëtari shqiptar martohet me aktoren e serialit 'Ertugrul'

Për herë të dytë/ Këngëtari shqiptar martohet me aktoren e serialit 'Ertugrul'

08:08, 23/02/2021
A+ Aa A-

Aktorja e serialit "Ertugrul", i transmetuar në TV Klan, Burcu Kiratli është martuar për herë të dytë me partnerin e saj, këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçil.

Mediat turke raportojnë se çifti ka thënë për herë të dytë "Po", teksa kanë publikuar edhe foto nga dita e tyre më e lumtur.

Çifti u martua në vitin 2018, por më pas u ndanë dhe pasi kuptuan se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin u martuan sërish.

Sinan është me origjinë nga Kosova. Burcu është e njohur me rolin e Gokçes në serialin "Ertugrul".

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco