‘Ju hidhesh në qafë djemve’, debat dhe akuza mes Melisës dhe Anës

‘Ju hidhesh në qafë djemve’, debat dhe akuza mes Melisës dhe Anës

10:45, 27/01/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme në ‘Përputhen’ nuk munguan as debatete mes vajzave.

Melisa dhe Ana debatuan me tone të larta zëri, ku Melisa e akuzoi Anën se është e tërhequr dhe nuk e shfaq pëlqimin që ka për djemtë, por nga ana tjetër Ana e akuzoi Melisën se ju hidhet të gjithëve në qafë, pa i njohur mirë.

Melisa: Ka momente që tipa të tërhequr siç është Ana, që ka një pëlqim por nuk e shfaq njësoj si unë  Ana: Unë e shfaq por në takim të parë nuk mund të kem pëlqim për një njeri, ai sapo ka ardhur si mund ta pëlqesh. S’do të thotë ti hidhem në qafë tjetrit se më pëlqen fizikisht.

Melisa: Ti nuk e bën këtë gjë unë e bëj. Do më japësh ca leksione të sillem si ti?

Ana: Kur nuk e njoh një njeri kam barrierat e mia.

Në fakt, ky nuk ësht debati i parë mes dyshes, pasi Ana dhe Melisa janë konfliktuar dhe kanë debatuar disa herë në studio.

Image

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco