Demi Rose rrit temperaturat teksa pozon t*pless

Demi Rose rrit temperaturat teksa pozon t*pless

14:57, 24/01/2021
A+ Aa A-

Bukuroshja e lindur në Birmingham, Demi Rose, është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale.

Një ditë më parë, modelja ndau në Instagram një foto me ndjekësit teksa pozoi topless, ku mbante veshur vetëm bikini, duke i lënë pak vend imagjinatës në pjesën e sipërme të trupit.

Sigurisht, nuk munguan komentet e shumta që modelja mori nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ???? (@demirose)

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco