Pas 4 mujash, Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës së saj

Pas 4 mujash, Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës së saj

09:27, 22/01/2021
A+ Aa A-

Gigi Hadid më në fund ka zbulaur emrin e vajzës së saj.

4 muaj më parë Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë.

Deri më tani modelja ka qënë shumë hermetike në lidhje me vogëlushen e saj.

Por së fundmi ajo ka dhënë disa informacione në mënyrë të zhdrejtë në lidhjen me emrine vogëlushes, përmes Istagramit.

PĂ«r tĂ« qĂ«nĂ« mĂ« tĂ« saktĂ« ajo ndryshoi detajet nĂ« porfilin e saj tĂ« shkurtĂ«r ku nĂ«n emrin e saj tani Ă«shtĂ« fraza ‘mami i Khai’.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco