FOTO/ Loredana është shtatzënë për herë të dytë?

FOTO/ Loredana është shtatzënë për herë të dytë?

22:32, 21/01/2021
A+ Aa A-

Në rrjet kanë filluar të mendojnë sërish se Loredana është shtatzënë dhe këtë herë vështirë se mund t’i bind dikush se janë gabim.

Disa foto dhe video, ku shfaqet reperja me barkun e rrumbullakosur e kështu kanë nisur dyshimet për një shtatzëni të dytë.

Sikundër mund ta shihni në fotot e mëposhtme ata mendojnë se Loredana mund të jetë sërish shtatzënë.

Madje, kujtojmë se në nëntor, qarkulluan të tilla lajme për të, nisur nga një foto që ajo ndau me fansat e saj në Instagram. Mirëpo, në fund rezultoi të ishin thjesht thashetheme.

Pas dokumentarit, Mozzik publikoi në Instagram dy çiftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, me të cilët ka identifikuar marrëdhënien e tij të dashurisë me Loredanën. Sigurisht që gjithë këto shenja i ka çuar fansat të mendojnë se në fakt ata të dy janë ribashkuar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco