Evolimi i stileve mbretërore të flokëve ndër vite

Evolimi i stileve mbretërore të flokëve ndër vite

12:00, 21/01/2021
A+ Aa A-

Stilet mbretërore të flokëve, kanë tendencën të kthehen në një trend, direkt pas paraqitjeve të para të tyre.

Nëse dëshironi të shikoni disa nga stilet mbretërore të flokevë dhe evolimin e tyre ndër vite, shfletoni galerinë e mëposhtme:

 

Burimi: ELLE

  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco