‘Kam bër burg për të dashurën’, Atdheu tregon sakrificat e tij për dashurinë

‘Kam bër burg për të dashurën’, Atdheu tregon sakrificat e tij për dashurinë

09:55, 21/01/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme në ‘Përputhen’ , një nga konkurrentët më të përfolur, Atdheu, mori disa minuta për të folur për historinë e tij të dashurisë.

Ai tregoi se dashuronte një vajzë e cila jetonte në një shtet euuropian, dhe Atdheu kishte udhëtuar drejt atij shteti pa letra të rregullta, por vetëm për të takuar vajzën që i kishte rrëmbyer zemrën.

Madje, Atdheu tregoi se ka bërë burg për këtë arsye.

“Kam ikur njëhërë në një shtet europian pa letra pastaj u ktheva në Kosovë. I kishin thënë që ai është tip aventurier, ka pasur shumë vajza. U dashurova me vajzën në fjalë dhe udhëtova përsëri në të zezë, jam bërë copë copë, këmbët gjak, kam bërë dhe burg për ta takuar. Por sa arrita, erdhi ndarja” , tregoi Atdheu duke ndarë kështu me programin dhe me ndjekësit, një nga historitë e dashurisë më të gjata për të.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco