Çfarë deklaruan vajzat pas largimit të Enxhëllit

Çfarë deklaruan vajzat pas largimit të Enxhëllit

08:35, 21/01/2021
A+ Aa A-

Pas largimit të Enxhëllit, në një intervistë për programin “Daily Love Story”, një nga konkurrentet, Suela ka deklaruar se Enxhëll kishte presion nga i ati dhe familja.

"Jo ne nuk na kishte thënë asgjë fare. Presioni ishte nga babi, nga familja, nuk e përballon dot", tha Suela.

Ndërkohë Meri u shpreh: Nuk e prisnim veteliminimin e Enxhëll, por ishte dëshira e saj. Mendoj se ajo e kishte menduar më parë këtë gjë.  Ne nuk e dinim, mbetëm aty të gjitha të habitura.

"Se di çfarë ndodhi. Ajo po thoshte që është ndjerë pak keq kur e sheh Saimirin në takime të tjera, ashtu siç ndihem edhe unë", tha Xhesi. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco