Kida në setin e ri fotografik, më joshëse se kurrë

Kida në setin e ri fotografik, më joshëse se kurrë

10:28, 18/01/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Kida ka sjellë një set të fotografik.

Ajo, në Instagram ka hedhur një foto nga ky set, ku tregoi anën e saj më joshëse, shkruan Syri Kosova.

Duke vënë në pah këmbët dhe e shtrirë në dysheme, këngëtarja dukej shumë seksi.

Një imazh i tillë padyshim që u pëlqye shumë nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco