Me baluke dhe fytyrë të ëmbël, Almeda Abazi na tregon se si dukej në fëmijërinë e saj

Me baluke dhe fytyrë të ëmbël, Almeda Abazi na tregon se si dukej në fëmijërinë e saj

09:44, 18/01/2021
A+ Aa A-

Almeda Abazi është një nga modelet/aktoret më të përfolura të publikut shqiptar.

Dhe pse prej vitesh ajo jeton në shtetin turk, ku gëzon një martesë të lumtur me aktorin turk Tolgahan Sayisman, përsëri Alemda Abazi ngelet një nga personazhet më të dashur.

Dyshja, janë prindër të një djali me emrin Efehan, ndërsa mirëpresin dhe një vajzë së shpejti.

Almeda, shpesh ndan momente nga përditshmëria me ndjekësit.

Së fundmi, ajo gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instastory, ka publikuar një fotografi kur ka qenë fëmijë.

 Ajo shfaqet në plazh, me një portret të ëmbël, ku bie në sy për modelin e flokëve, të shkurtra dhe me baluke.

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco