Aheng dhe puthje/ Në 30 vjetorin e partnerit, Fjolla Morina ka vetëm një dëshirë

Aheng dhe puthje/ Në 30 vjetorin e partnerit, Fjolla Morina ka vetëm një dëshirë

10:30, 17/01/2021
A+ Aa A-

Bashkëshorti i këngëtares së njohur Fjolla Morina, biznesmeni Fisnik Syla, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të.

Në këtë ditë të shënuar, këngëtarja Morina i ka organizuar atij një festë suprizë me familjarët dhe rrethin e ngushtë të shoqërisë..

Disa nga këto momente nga festa, Fjolla Morina i ndau me ndjekësit

Në fotogalerinë që ajo publikoi, nuk munguan fotot intime të realizuara gjatë festës, ku Fjolla dhe Fisniku shfaqen duke i dhënë njëri –tjetrit puthje pasionante.

“Kjo është krejt çfarë dua të bëj me ty – përgjithmonë”, ka shkruar këngëtarja Morina në mbishkrimin e fotografive.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco