FOTO/ Kelly Brook tërheq vëmendjen e të gjithëve në Londër

FOTO/ Kelly Brook tërheq vëmendjen e të gjithëve në Londër

23:16, 15/01/2021
A+ Aa A-

Kelly Brook u shfaq sërish shumë elegante në Radio Heart në Global Studio në Londër.

Prezantuesja 41 vjeçare mori vemendjen e të gjithve, e cila ishte veshur një kapele ngjyrë kafe dhe një bluzë të kremtë të thurur, derisa po përgatitej për prezantimin e shfaqjes së saj.

Ajo kishte veshur edhe xhinse të shkurtër dhe çizme që kombinoheshin me kapelën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco