Disa raste kur vullneti i hekurt i dha fund obezitetit

Disa raste kur vullneti i hekurt i dha fund obezitetit

13:14, 13/01/2021
A+ Aa A-

Çdo udhëtim fillon me një hap të vetëm. 

Humbja e atyre kilogramëve të tepërt mund të kërkojë shumë punë të vështirë, por me përkushtim të mjaftueshëm (dhe mbase duke mos ngrënë ëmbëlsirat tona të preferuara çdo ditë), ne mund ta arrijmë atë.

Këta njerëz janë provë se ne mund t'i heqim X-të në jetën tonë, edhe nëse janë thjesht në madhësitë e veshjeve tona.

Bright Side dëshiron të ndajë fotot e këtyre njerëzve që sfiduan kilogramët dhe tani janë të mbushur me besim.

1. "Orë të panumërta në palestër dhe dietë"

Image

2. Kjo arritje zgjati vetëm më pak se një vit!

Image

3. Ndryshimi drastik!

Image

4. "Puna ime për gati 2 vjet që jam në këtë udhëtim"

Image

5. “Shkurt-Shtator.”

Image

6. "Madhësia ime shkoi nga një 3XL në një të vogël!"

Image

7. Bluza e njëjtë, trup tjetër.

Image

8. Ju pëlqen ajo tani?

Image

9. 2 raste të ndryshme martese

Image

10. "Unë nuk i llogarit kaloritë, unë jam e vetëdijshme për zgjedhjet e mia të ushqimit."

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco