Pas 9 javësh, Enca gati për tu rikthyer

Pas 9 javësh, Enca gati për tu rikthyer

14:10, 01/12/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia prej kohësh bëri të ditur që kishte dëmtuar këmbën.

Enca është dashur të operohet, në mënyrë që të mund të shërohet, shkruan Syri Kosova.

E pas nëntë javëve, Enca ka hequr allçinë.

Ajo ka hedhur disa postime në rrjetin social Instagram ku shihet se akoma i kanë mbetur shenjat nga qepja që i është bërë.

Sidoqoftë, këngëtarja po e merr veten dhe së shpejti do të nisë angazhimet, aty ku i ka lënë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco