Dhjetori do të jetë muaji i dashurisë për këto shenja

Dhjetori do të jetë muaji i dashurisë për këto shenja

12:37, 01/12/2020
A+ Aa A-

Kohët në të cilat jetojmë nuk favorizojnë njohje të reja dhe sigurisht që ka qenë mjaft e vështirë për çiftet që nuk jetojnë së bashku.

Mbase edhe ata që jetojnë në të njëjtën shtëpi.

Por nëse i përkisni njërës nga shenjat e mëposhtme, ky dhjetor do të jetë muaji më romantik.

Gaforrja

Gjysma e parë e muajit do të jetë një periudhë tepër e bukur dhe romantike për ju. Afërdita do të jetë në shtëpinë tuaj të 5-të dhe do t'ju inkurajojë të lëshoni atë që keni në zemrën tuaj dhe t’i bëni të ditur gjithë botës se si ndiheni. Këtë muaj ju dëshironi këtë lloj romance që ju ndihmon të kaloni realitetin dhe të gjendeni në diçka më përrallore sesa mund ta imagjinoni.

Luani

Gjysma e dytë e muajit është ajo që ju dëshironi. Atëherë Afërdita do të kërcejë në shtëpinë tuaj të 5-të të argëtimit dhe kënaqësisë dhe do t'ju inkurajojë të kaloni një kohë të mirë dhe të bëni gjithçka që do t'ju bëjë të ndiheni mirë.Një histori dashurie ju pret.

Akrepi

Dhjetori fillon me Afërditën në shtëpinë tuaj të 5-të që ka të bëjë me veten tuaj dhe përqendron të gjitha bekimet e këtij planeti romantik tek ju. Afërdita jo vetëm që ju bën të dukeni më tërheqëse dhe inkurajon të tjerët të luftojnë fort për të fituar vëmendjen tuaj por gjithashtu ju inkurajon të zhyteni thellë në dashurinë tuaj. Jeta juaj e dashurisë është më shumë se ajo që shihni, ka të bëjë me shikimin e vetes ashtu siç e meritoni.

Shigjetari

Dielli është në Shigjetar në fillim të dhjetorit dhe lëshon të gjitha llojet e energjisë diellore dhe entuziaste në shenjën tuaj. Frymëzoni besimin që ju jep universi por nuk është vetëm kaq - më 15 dhjetor, Afërdita do të hyjë në Shigjetar dhe do të bëjë një magji dashurie. Mos u habitni nëse të tjerët aksidentalisht kërkojnë numrin tuaj dhe ju lënë dhurata të vogla për Krishtlindje. Është thjesht Afërdita ajo që ndërmer veprimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco