‘Bekimi i jetës time’/ Adrola Dushi bën dedikimin e veçantë për shokun e saj të vogël

‘Bekimi i jetës time’/ Adrola Dushi bën dedikimin e veçantë për shokun e saj të vogël

20:37, 26/11/2020
A+ Aa A-

Djali i vetëm i Adrola Dushit, Troi, feston sot 7-vjetorin e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim plot dashuri nga modelja.

Modelja publikoi një foto të Troit në Instagram dhe e shoqëroi me një dekimin të veçantë.

Ajo shkruan se ai erdhi si një bekim në jetën e saj dhe se nuk i mbyll asnjë natë sytë pa falenderuar Zotin.

“Para 7 vitesh, ne kete date dhe kete ore une preka mrekulline me dore. O Fryma ime, m’u befsh 100 vjec. Ma gezfosh cdo dite ne jete se pervecse je gjeja me e bukur qe me kane pare syte, je dhe njeriu me i shenjte qe une njoh.

Ti erdhe si bekim ne jeten time, se, pavaresisht cdo gjeje qe sjell jeta une e di qe me duhet te qendroj e forte pikerisht qe syve te tu plot jete t’mos ju humbase shkelqimi. Asnje nate nuk mund t’i mbyll syte pa falenderuar Zotin per ty. Ti je jeta ime, shoku me i mire i mamit dhe ne te dy bashke do ja dalim ne cdo gje. Happy birthday biri im!”.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco