Aktorja tregon arsyen pse u shkëput nga aktrimi

Aktorja tregon arsyen pse u shkëput nga aktrimi

20:22, 29/10/2020
A+ Aa A-
Aktorja e njohur, Anahi ka treguar se fundmi arsyen pse u shkëput nga aktrimi.

Në një intervistë, Anahi ka pohuar se i mungon aktrimi por ishte e lodhur.”Ishte një vendim shumë personal dhe i vështirë sepse unë jam rritur në skenë. Zemrës sime i mungon skena, por mendoj se mora vendimin e duhur sepse në një pikë gjërat nisin dhe bëhen të lodhshme.

Vjen një moment në jetë ku vendos të mos e ekspozosh veten shumë”-u shpreh aktorja. Seriali i fundit ku ajo luajti ishte “Dos Hogares” në vitin 2011 dhe në 2015 nxorri albumin “Unesperado”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco