Një vit pas divorcit/ Ylli i ‘Game of Thrones’ në një lidhje me aktorin amerikan

Një vit pas divorcit/ Ylli i ‘Game of Thrones’ në një lidhje me aktorin amerikan

22:15, 28/10/2020
A+ Aa A-

Ylli i “Game of Thrones”, Lena Headey raportohet të jetë në një lidhje me aktorin Marc Menchaca.

Aktorja e nominuar për çmimin Emmy, ka një vajzë me ish-burrin Dan Cadan.

Sipas një burimi, 47 vjeçare po planifikon të zhvendoset në Los Angelos nga Britania e Madhe pas ndarjes nga bashkëshorti i saj.

Lena ka qenë e martuar më parë me muzikantin irlandez, Peter Loughran në maj 2007, por ata u ndanë në 2011dhe kanë një djal, 10 vjeçar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco