FOTO/ Rrëfehet Eriona Sulejmani: Ronaldos nuk i rezistoj dot

FOTO/ Rrëfehet Eriona Sulejmani: Ronaldos nuk i rezistoj dot

12:43, 28/10/2020
A+ Aa A-

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili në një libër të saj ka treguar disa sekrete.

Eriona Suleimani është një modele nga Kosova që ka bërë një karrierë të pasur në Zvicër.

Në vitin 2018, ajo u nda nga Xhemaili, por nuk ka ndalur së provokuari me deklaratat e saj.

Siç ka rrëfyer edhe vëtë, ajo preferon të vetë-kënaqet se sa të bërë seks.

Së fundmi në librin që mban firmën e saj ajo pranoi pa frikë dhe pasion se nuk mund t’i rezistonte një propozimi nga Cristiano Ronaldo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

David29/10/2020 01:26

Po nje zhgaaabe I duket vetja pith ptuuuu bunder to ndyj karn me ty ronaldo bunder , karaputane

alma28/10/2020 16:20

Plasen ku-rvat edhe ketej

Shto koment

Denonco