Sara Hoxha na prezanton me fëmijën numër një

Sara Hoxha na prezanton me fëmijën numër një

10:16, 28/10/2020
A+ Aa A-

Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula, e cila është tashmë në pritje të ëmbël dhe vetëm pak javë e ndajnë nga lindja.

Sara Hoxha ka ndarë së fundmi një foto me partnerin e saj, Ledri.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një foto gjatë qëndrimit në aeroport ku shihet se këngëtari është mbështetur tek Sara dhe po luan në telefon.

Sara ndërkohë, duket se vendosi të fotografojë këtë moment të cilin e ktheu në humor, pasi ka vënë nr 1 tek Ledri dhe nr 2 tek barku i saj.

Duke lënë kështu të kuptohet që tashmë Sara është bërë me dy fëmijë, njëri është Ledri dhe tjetra është vajza në barkun e saj.

Sara dhe Ledri akoma nuk kanë zbuluar akoma se ku do të jetë 'lokacioni' i radhës.

 

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco