Ja çfarë do të ndodhë sot në 'Lule të vetmuara'

Ja çfarë do të ndodhë sot në 'Lule të vetmuara'

09:39, 28/10/2020
A+ Aa A-

Nazan merr një zarf dhe tronditet kur mëson se Defnen e kanë rrëmbyer.

Defne nga ana tjetër vazhdon të zbatojë planin e saj të rrëmbimit për të përfituar paratë.

 Nazan e denoncon në polici rrëmbimin e Defnes.

Merve mëson se Songyl dhe Gynej janë martuar dhe e raporton këtë lajm tek drejtori i shkollës.

Nazan mendon se Defnen e ka rrëmbyer Kemali.

 Drejtori përjashton nga shkolla Songylin dhe Gynejin.

 Gynej e siguron Songylin se ata do t’ja dalin mbanë në jetë duke punuar.

Nazan i kërkon borxh para Nerimanit për të shpëtuar Defnen. Songyl dhe Gynej shpërngulen në shtëpinë e tyre të re.

Ejlyl dhe Mesude mësojnë se Kemal ka rrëmbyer Defnen./revistawho.com

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco