Puthje dhe shumë dashuri, Kledi Bahiti publikon foton e ëmbël me partneren dhe djalin

Puthje dhe shumë dashuri, Kledi Bahiti publikon foton e ëmbël me partneren dhe djalin

23:03, 27/10/2020
A+ Aa A-

Kledi Bahiti u bë baba për herë të parë, më 1 tetor. Kompozitori ndau në llogarinë e tij një foto të duarve të vogëlushit, duke treguar se kjo ishte melodia më e bukur e jetës. 

Ndërsa ditën e sotme, partnerja e tij Pejana Elezi ka publikuar një foto ku shihen së bashku me djalin e tyre në karrocë.

Pejana shihet duke i dhuruar një puthje Kledit në faqe./K.H/Syri.net/

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco