U bë baba për herë të parë, flet ‘Ezel’

U bë baba për herë të parë, flet ‘Ezel’

10:04, 24/10/2020
A+ Aa A-

Aktori shumë i njohur nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal solli në jetë vajzën e tyre dy ditë më parë në një spital privat në Turqi teksa një kat i tërë i këtij spitali u personalizua nga aktori.

Sinem dhe Kenan i vendosën vajzës së tyre emrin Lalin.

Pasditen e djeshme ata u larguan nga spitali dhe u fotografuan nga paparacët.

Kenan u shfaq duke mbajtur të bijën ndërsa Sinem ndaloi për të përshëndëtur gazetarët.

“Unë dhe bebi jemi në gjendje të mirë”-tha Sinem. Më pas edhe Kenan foli për herë të parë pas lindjes së të bijës duke u shprehur i emocionuar. “Zoti i bekoftë me fëmijë të gjithë ata që duan të bëhen prindër. Është një ndjenjë kaq e bukur”-tha aktori.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco