9 truket që mund t'ju ndihmojnë të dukeni si një milioniere pa harxhuar para

9 truket që mund t'ju ndihmojnë të dukeni si një milioniere pa harxhuar para

15:12, 23/10/2020
A+ Aa A-

Çdo vajzë dëshiron të duket bukur dhe 'në modë'. 
Disa njerëz fillojnë të blejnë pa dallim rrobat më të shtrenjta, duke besuar gabimisht se kostoja e lartë është e barabartë me stilin. 
Të tjerët përpiqen të ndjekin skemat e veshjeve të promovuara nga stilistët  pa marrë parasysh llojin e trupit dhe preferencat e tyre personale. 
Por, ia vlen të pranohet se thjesht nuk ka  këshilla universale të modës. 
Kjo është arsyeja pse gjëja më optimale për të bërë nëse jeni duke ndjekur një pamje tërheqëse është të merrni parasysh veçoritë tuaja dhe të përdorni sekretet më funksionale që janë të zbatueshme për sende dhe stile të ndryshme të veshjeve.
Bright Side tregon se si  të dukeni të hijshëm dhe të shtrenjtë në veshje pa shpenzuar shumë para.

Merrni zakon të ndryshoni aksesorët dhe kopsat  e veshjeve

Image

 

Shikoni nga afër nuancat komplekse

Image
 

Kushtojini vëmendje të veçantë pëlhurave

Image

 

Kushtojini vëmendje të brendshmeve të duhura

Image
 

Harrojini imitimet

Image

 

Mos ndiqni sendet e veshjeve të ngrohta

Image

 

Zgjidhni ngjyra të kundërta

Image
 

Kombinoni gjithçka rreth veshjeve kryesore 

Image

 

Përdorni rregullin 2 × 2

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco