Kanye West nuk e fsheh dot krenarinë teksa dëgjon North duke kënduar

Kanye West nuk e fsheh dot krenarinë teksa dëgjon North duke kënduar

15:41, 21/10/2020
A+ Aa A-

Çifti Kim Kardashinan dhe Kanye West së fundmi janë përballur me një krisje në marëdhënien e tyre.

Dhe pse duket se çifti po i shuan problemet, përsëri familja e tyre ngelet një nga më të përfolurat e momentit.

Por siç duket, Kanye West po i kushton edhe më shumë rëndësi familjes së tij, pas problemeve të fundit.

Reperi është ndjerë shumë krenar, teksa ka parë vajzën e tij, North duke kënduar në shërbimet e kishës në fundjavë.

Në një video e cila po bën xhiron e rrjetit, ku duket North duke kënduar, Kanye West shkruan: “Realiteti ynë bëhet i lehtë”.

Për North,kjo nuk është hera e parë që tregon pasionin e saj.

Me sa duket,në të ardhmen,do të dëgjojmë për North, në fushën e muzikës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OUR BEAUTIFUL LIGHT CLEAR REALITY

A post shared by ye (@kanyewest) on

 

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco