FOTO/ Modelja që 'çmend' futbollistët, ndez rrjetin me fotot s*ksi

FOTO/ Modelja që 'çmend' futbollistët, ndez rrjetin me fotot s*ksi

14:24, 21/10/2020
A+ Aa A-

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown “Grande Fratello” dhe së fundmi si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Elisa dhuron poza mjaft të nxehta për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi tashmë është bërë e njohur dhe si modele.

Së fundmi, ajo ka ndezuar rrjetin teksa ka pozuar me një fustan të zi të shkurtër, dhe të hapur në pjesën e gjoksit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco