Ardian Bujupi tegon se kush është këngëtarja më e mirë shqiptare, sipas tij

Ardian Bujupi tegon se kush është këngëtarja më e mirë shqiptare, sipas tij

14:34, 19/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtari Ardian Bujupi, është i njohur jo vetëm në Shipëri por tashmë dhe jashtë saj.

Së fundmi, këngëtari ka qenë shumë aktiv ne jetën profesionale, duke bërë qe të jetë shpesh në vëmendje nga mediat rozë.

Kënga e tij e fundit ‘ Modela’ numëron akutalisht më shumë se 7 milion klikime në YouTube.

I ftuar së fundmi në emisionin ‘ Shiko kush luan’ këngëtari u pyet  se cila është këngëtarja ose këngëtari më i mirë në vend.

Ardiani nuk vonoi shumë dhe u përgjigj: Elvana Gjata!

Me sa duket, këngëtari, ndan një kosideratë të madhe për Elvanën, pasi ai vetëm një vit më parë solli  dhe një bashkëpunim me të. 

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco