Del n*do nëpër shtëpi, aktorja e njohur habit me deklaratën: Vajzat bezdisen...

Del n*do nëpër shtëpi, aktorja e njohur habit me deklaratën: Vajzat bezdisen...

14:09, 19/10/2020
A+ Aa A-

Aktorja britanike dhe anëtarja e jurisë së “Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, ka treguar se dy vajzat e saj bezdisen kur ajo del nudo nëpër shtëpi.

49-vjeçarja ka rrëfyer se Lexi, 14 vjeç, dhe Hollie, 8 vjeç, i kërkojnë shpesh që të vesh diçka.

“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lakuriq?’”- u shpreh ajo për një revistë britanike.

Holden foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe tha se nëse do të bënte ndonjë, nuk do të tregonte. Kujtojmë se aktorja e njohur është u martua me producentin Chris Hughes në vitin 2008, pesë vite pas njohjes për herë të parë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari21/10/2020 23:21

MBASE I BEJNE ALERGJI BREKET TE SHKRETES, NUK KA FAJ!!!

Shto koment

Denonco