Reperja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Reperja e njohur bëhet nënë për herë të parë

20:00, 01/10/2020

Reperja e njohur, Nicky Minaj është bërë nënë për herë të parë. 

E! News shkruan se Nicky dhe bashkëshorti i saj Kenneth Petty, kanë pritur fëmijën e tyre të parë më datë 30 shtator, në Los Angeles.

Ende nuk është bërë e ditur gjinia e foshnjës që ka ardhur në jetë apo emri i tij.

37 vjeçarja njoftoi në muajin korrik, se ishte shtazënë, duke publikuar edhe fotot e para me barkun e rrumbullakosur. 

“Dashuri, Martesë. Karroca e bebit. E tejmbushur nga lumturia dhe mirënjohja. Faleminderit të gjithëve për urimet.”, shkruante Nicky në një nga fotot e publikuara me barkun e rrumbullakosur. 

Ajo dhe partneri Kenneth Petty u martuan në tetor të 2019-s. 

Kenneth është akuzuar për përdhunim të mbetur në tentativë në vitin 1995. Gjithshtu, në vitin 2002 ai u dënua për vrasje të shkallës së parë dhe qëndroi shtatë vite në burg. 

 

 K.H/ Syri.net

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love. Marriage. Baby carriage. Overflowing with excitement & gratitude. Thank you all for the well wishes. ????

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco