FOTO/ Zbulohet i fejuari i këngëtares shqiptare

FOTO/ Zbulohet i fejuari i këngëtares shqiptare

20:38, 26/09/2020

Pak ditë më parë, u bë i ditur lajmi se këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. 

Dyshimet nisën pas fotografive të Aidës me unazë në gisht dhe burime për "Prive" zbuluan se këngëtarja është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.

Ndërkohë, "Prive" ka zbuluar edhe identetitin e të fejuarit të Aidës. 

Personi që i ka vjehdur zemrën asaj është menaxhi i saj, Naserin.

Ata punojnë së bashku prej 5 vitesh. 

Periudha e kaluar në punë duket se i ka bindur Aidën dhe Naserin që bëjnë bashkë edhe për jetë private, përtej muzikës.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco