Ka vite që s’është më 16! A e gjeni dot sa vjeç bën sot Greta Koçi?

Ka vite që s’është më 16! A e gjeni dot sa vjeç bën sot Greta Koçi?

16:37, 26/09/2020

Këngëtarja e njohur,  Greta Koçi festoi ditën e sotme ditëlindjen.

Ajo ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 29 vjeç.

Sigurisht që urimet që ka marrë nga fansat dhe miqtë kanë qenë të shumta. 

Ndërsa një urim shumë të veçantë, ajo ka marrë nga motra e saj, këngëtarja Eni.

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar.

Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde,”shkruan Eni në instastory.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco